Henkilökunta/Staff

Avoimen yliopiston opintopalvelut

Opintoneuvonta

Opetus

Honko Mari, Yliopistonopettaja
mari.h.honko@jyu.fi
050 538 7914
RUU B441
suomen kieli, suomi toisena ja vieraana kielenä
Hänninen Titta, Yliopistonopettaja/University Teacher
titta.s.hanninen@jyu.fi
040 805 3521
RUU B441
suomen kieli, suomi toisena ja vieraana kielenä
Rahkonen Paula, Yliopistonopettaja/University Teacher
paula.p.rahkonen@jyu.fi
040 684 6285
RUU C425
aikuiskasvatustiede, kasvatustiede, perheopinnot
Reiman Nina, Yliopistonopettaja/University Teacher
nina.m.reiman@jyu.fi
040 805 4668
RUU B441
suomen kieli, suomi toisena ja vieraana kielenä
Seilonen Marja, Yliopistonopettaja
marja.a.p.seilonen@jyu.fi
040 805 3224
RUU B441
suomen kieli, suomi toisena ja vieraana kielenä
Valkonen Leena, Yliopistonopettaja/University Teacher
leena.valkonen@jyu.fi
040 805 4942
RUU C425
kasvatustieteet, perheopinnot, varhaiskasvatus

Hallinto ja suunnittelu

Johto

Hankkeet

Allonen Anne, Projektisihteeri
anne.allonen@jyu.fi
040 024 7433
RUU 4 D
Toinen reitti yliopistoon hanke

Viestintäpalvelut (Avoimen yliopiston markkinointi)